Použijte KÓD: DNYSVETLA a získejte -20% na celý sortiment (kromě akční nabídky). Platí 13.-14.4.

Přihrádka na časopisy

Multifunkční nástěnná lampička Roomi od Nordluxu bude všestranným pomocníkem ve Vaší domácnosti. Její součástí je přihrádka, kterou využijete na časopisy nebo knihy, a polička, na niž můžete odložit své nejdůležitější potřeby. Hodí se i na mobilní telefon, který zároveň snadno nabijete pomocí USB vstupu, který naleznete pod poličkou. V neposlední řadě můžete využít nastavitelné rameno světla, díky němuž nastavíte stínítko Vámi požadovaným směrem. Lampička se bude skvěle hodit vedle postele, ale také například do chodby, abyste tak měli přehled o svých klíčích či telefonu. Vyberte si mezi bílou a černou variantou.

Bílá varianta obsahuje bílý kabel, černá varianta černý kabel.

Multifunkční nástěnná lampička Roomi od Nordluxu s přihládkou na časopisy, poličkou na odkládání věcí, s USB vstupem pro dobíjení a nastavitelným ramenem pro přesné nasměrování světelného paprsku. Dostupná v černé a bílé variantě. (bílá)
Rozměry
24,8cm × 16,5cm × 28,2cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
GU10 max 35W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.