Nádech exkluzivity

Osvětlete svůj domov stínítky Brighter Days Quadra od dánského designéra Thora Høye pod záštitou značky Umage. Inspirována historií šperků a architektonického designu, stejně jako přirozeným vývojem patiny měděných kodaňských střech. Kombinace statické geometrické základny a opulentního výrazu v kombaci s mosazí nebo ocelí je nepřehlédnutelná.

Kombinujte stínítko se závěsy Umage, s výrazem si pohrajte i pomocí samostatného nebo skupinového zavěšení. 

Vezměte prosím na vědomí, že stejně jako krásné měděné střechy na budovách historických částí Kodaně, i mosazné stínidlo Brighter Days se časem změní, protože masivní mosaz přirozeně patinuje.

Jedná se jen o stínítko, zavěšení není součástí balení. Možnost dokoupení – viz související produkty.

Stínítko Brighter Days Quadra od Umage z masivní oceli nebo mosazi ozdobí váš domov s geometrickou přesností.  (ocelově šedá)
Rozměry
⌀4,3cm × 8,7cm
Materiál
masivní mosaz/masivní ocel
Doporučená žárovka

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.