UMAGE Clava Wood

výrobce Umage #2243
14 402 Kč 11 522
dostupnost: 15 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hravá stínohra

Výjimečný takřka řezbářský skvost UMAGE Clava Wood vytvoří na okolních zdech hravá kouzla světel a stínů. Laserem řezané lamely z dubového dřeva poskládané vedle sebe s precizní přesností si vynutí pozornost a obdiv ze všech možných stran a úhlů. Skvělou atmosféru vytvoří v obývacím pokoji, ložnici, ale i v chodbě nebo kavárně či hotelovém vestibulu. Stínítko je kompatibilní se závěsy řady UMAGE. 

Jedná se jen o stínítko, zavěšení není součástí balení. Možnost dokoupení – viz související produkty.

Stínítko ze dřeva dubu tvořené precizním poskládáním tenkých lamel ve 3 barevných variantách. (tmavý dub)
Rozměry
⌀38cm × 39cm
Materiál
dřevo
Doporučená žárovka

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.