UMAGE Forget Me Not Large

výrobce Umage #2227
4 601
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Květinová lehkost

Nechte svůj interiér rozkvést se stínidlem Forget Me Not Large, nejnovějším přírustkem značky UMAGE. Dřevěné svítidlo inspirované květem pomněnky dodá Vašemu domovu hřejivý pocit a vnese do něj tóny severské přírody. Tři barevné varianty umožňují vytvářet barevné shluky jako na rozkvetlé louce. Je jenom na Vás, jak si je nakombinujete. Stínídlo je kompatibilní se závěsy UMAGE Rosette mini.

Jedná se jen o stínítko, zavěšení Rosette mini (včetně kulatého difuzoru) a žárovka nejsou součástí balení. Možnost dokoupení – viz související produkty.

Dřevěné stínítko Forgot Me Not od UMAGE ve třech barevných variantách vnese do každého interiéru lehkost a hřejivý pocit. (dub)
Rozměry
⌀38cm × 11cm
Materiál
dřevo
Doporučená žárovka

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.