UMAGE Hazel Branch

výrobce Umage #2451
10 863 Kč 8 690
dostupnost: 15 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stmívatelná elegance

Hazel Branch od Umage je závěsné svítidlo, které propojuje tvary přírody ve funkčním a elegantním designu. Díky svému tenkému vzhledu je ideální pro zavěšení nad jídelní stůl nebo kuchyňský ostrůvek. Pyšní se zabudovaným LED zdrojem, který je možné stmívat díky 2 diskrétním tlačítkům a horní straně svítidla - jedním nastavíte ideální intenzitu osvětlení, druhým barevnou teplotu. 

Tlačítko barevné teploty umožňuje nastavení na 2700K, 3000K, 4000K a 6000K.

Tlačítko intenzity umožňuje nastavení na 1150lm, 900lm, 550lm a 300lm.

Černá varianta obsahuje černý kabel, bílá varianta bílý kabel.

Záruka 10 let na výrobní vady. 

Info o krytce

Závěsné svítidlo Hazel Branch od Umage je jedinečný designový kousek. Ideální nad jídelní stůl nebo kuchyňský ostrůvek. Možnost nastavení barevné teploty a intenzity osvětlení díky 2 tlačítkům. Ve 4 barevných provedeních. (černá, kartáčovaná ocel)
Rozměry
5,4cm × 6cm
Materiál
ocel, hliník
Vestavěná žárovka
LED2700-6000K, 300-1150lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.