Lucide Pola

výrobce Lucide #1083270166
1 477
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Industriální a jemné

Industrální design a barevnost okouzlí rodiče, jednoduchost a zábavný tvar zase děti. Závěsné svítidlo Pola si získá každého. Hodit se bude do dětského pokoje, ale i do minimalistického obývacího pokoje. Jako třešničku na dortu vyberte dekorativní žárovku, která celý vzhled podtrhne.

Záruka na svítidlo 2 roky.

Indrustriální design závěsného svítidlo Pola se hodí téměř do každého interiéru. V růžovém provedení ideální do dětského pokoje. (růžová)
Rozměry
⌀15cm × 25cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.