Nordlux Canis 2700K 345lm 5-kit

Energetická třída F výrobce Nordlux #49750103
1 079 Kč 863
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodovky do každého domova

Sada 5 klasických kulatých svítidel pro vnitřní použití s kovovým rámem, které krásně padnou do každého domova – to je Nordlux Canis. Bodovky jsou nastavitelné, takže můžete nasměrovat světla tam, kam potřebujete. Vyzařují teplé bílé světlo, takže se budou hodit například do vašeho do obývacího pokoje. Bodovka je dostupná ve 3 barevných provedeních.

Součástí balení jsou žárovky GU10.

Montážní rozměry: výška 11,5 cm, průměr 6,5 cm.

Sada 5 klasických kulatých svítidel pro vnitřní použití s kovovým rámem, které krásně padnou do každého domova – to je Nordlux Canis ve 3 barevných provedeních. (černá)
Rozměry
⌀8,5cm × 10,5cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 345lm Energetická třída F
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.