Nordlux Leonis 2700K

Energetická třída G
výrobce Nordlux #2310016001
269 Kč 215
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodovka z opálu

Bodovka Leonis má nízkou instalační výšku. Svítidlo má integrovanou LED diodu a rám z plastu, který přispívá k dlouhé životnosti a nízké spotřebě energie. Oceníte také teple bílé světlo, které perfektně osvětlí kteroukoliv místnost. Díky vysokému krytí je bodovka vhodná do koupelny. 

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Bodovka Nordlux Leonis má integrovanou LED diodu a rám z plastu ve třech barvách, který přispívá k dlouhé životnosti a nízké spotřebě energie. (bílá)
Rozměry
⌀8,5cm × 3,6cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 345lm Energetická třída G
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.