Nordlux Leonis 4000K 3-kit

Energetická třída F výrobce Nordlux #49200155
674 Kč 539
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodovka z opálu

Sada 3 svítidel Leonis má nízkou instalační výšku. Svítidla mají integrovanou LED diodu a rám z plastu ve 3 barvách, který přispívá k dlouhé životnosti a nízké spotřebě energie. Oceníte také teple bílé difuzorové sklo, které dovoluje světlu šířit se krásně po celé místnosti. Díky vysokému krytí je bodovka ideální do koupelny. 

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Sada 3 svítidel Nordlux Leonis má integrovanou LED diodu a rám z plastu, který přispívá k dlouhé životnosti a nízké spotřebě energie, ideální do koupelny. (broušený nikl)
Rozměry
⌀8,5cm × 3,6cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED4000K, 400lm Energetická třída F
Stmívatelné
ne
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.