-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Elvis

výrobce Nordlux #2212305003
1 079 Kč 863
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kovová elegance

Elvis je moderní řada elegantních svítidel s osobitým přístupem k drátěným konstrukcím. Asymetricky vyčnívající tyče dodávají stolní lampičce zajímavou strukturu a zároveň poskytují prostor pro efektivní osvětlení místnosti. Vyberte z černé nebo mosazné varianty.

Stolní lampička Elvis se skládá z asymetrických tyčí, které dohromady tvoří elegantní osvětlení místnosti. V černé nebo mosazné variantě. (černá)
Rozměry
⌀20,7cm × 49cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.