Nordlux Fluctus 28

výrobce Nordlux #2318231003
2 699
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dotek kubismu

Venkovní nástěnné svítidlo Fluctus 28 se chlubí moderním architektonickým designem. Čtvercový, aerodynamický tvar s kovovými lamelami doplní exteriér vašeho domu a poskytne měkké, rozptýlené světlo vedle vchodových dveří, terasy nebo garáže.

Nástěnné venkovní svítidlo Fluctus v moderním designu s kovovými lamelami, vhodné vedle vchodových dveří nebo na terasu. (černá)
Rozměry
28,6cm × 12cm × 10cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 2x15W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.