Nordlux Luxembourg

výrobce Nordlux #22671003
1 889
skladem 4 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantní skandinávský design

Venkovní nástěnné svítidlo Luxembourg v elegantním skandinávském designu se skleněnou kupolí, která poskytuje dokonalé osvětlení u vchodu do domu, garáže, na příjezdové cestě, nebo terase. Dostupné ve 4 barevných variantách pro dokonalé přizpůsobení vašim požadavkům. Možnost zapojení lampy paralelně s dalšími.

Záruka 15 let proti korozi na galvanizované a měděné provedení.

Venkovní nástěnné svítidlo s nezaměnitelným skandinávským designem ve čtyřech barevných provedeních (černá)
Rozměry
⌀26cm × 39cm × 27cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.