Nordlux Foam

výrobce Nordlux #2210131003
539 Kč 431
skladem 4 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduše a účinně

Foam od Nordluxu je nástěnné svítidlo s vysokým krytím, díky kterému bude perfektním pomocníkem v koupelně. Poskytuje příjemné rozptýlené světlo a umožňuje paralelní zapojení více svítidel. Skvěle se vyjímá vedle zrcadla, nebo kdekoliv v prostoru koupelny. Vyberte si z černé nebo bílé varianty.

Nástěnné svítidlo Foam s vysokým krytím zajišťuje perfektní rozptýlené osvětlení vaší koupelny. Vyberte si z černé nebo bílé varianty. (černá)
Rozměry
10,4cm
Materiál
plast
Doporučená žárovka
E27 max 55W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.