Nordlux Tinia 60

Energetická třída E výrobce Nordlux #2210141003
2 564
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stmívatelně v koupelně

Tinia od Nordluxu je moderní nástěnné svítidlo, které se skvěle hodí nad nebo vedle koupelnového zrcadla nebo skříňky. Vysoké krytí zajišťuje bezpečné použití v koupelně. Poskytuje vysoký světelný výkon, svíttidlo svítí směrem nahoru i dolů. Funkce moodmaker se ovládá snadno pomocí klasického vypínače, svítidlo můžete stmívat ve 3 krocích. Nástěnné svítidlo je dostupné v černé a bílé variantě.

Záruka na LED žárovku 5 let.

Nástěnné svítidlo Tinia od Nordluxu je díky vysokému krytí ideální do koupelny. Stmívatelné je ve 3 krocích, svítí nahoru i dolů a dostupné je ve dvou barevných provedeních. (černá)
Rozměry
14cm × 10cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED3000/4000K, 1800lm Energetická třída E
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.