Nordlux Scorpius Maxi IP33

výrobce Nordlux #21751030
4 589
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Oblá krása

Scorpius Maxi - krásné nástěnné svítidlo pro venkovní použití v klasickém a nadčasovém designu. Má mnoho využití, hodí se ke vchodu domu, na dveře, zeď, plot nebo schodiště. V provedení se spodním nerozbitným polykarbonátovým stínidlem v pěti barevných variantách.

Záruka 15 let proti koroti na galvanizované a měděné provedení.

Krásné venkovní nástěnné svítidlo Nordlux Scorpius Maxi v klasickém nadčasovém designu s nerozbitným polykarbonátovým stínidlem v pěti barevných provedeních (měď)
Rozměry
27cm × 14,5cm × 14cm
Materiál
plast
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.