-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Fremont 3-kit 2700K IP23

Energetická třída F výrobce Nordlux #47580103
1 349 Kč 1 079
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vestavné bodové světlo

Přes den nenápadná, po setmění rozzáří celý prostor. Sadu 3 vestavných svítidel Fremont od Nordluxu můžete mít ve 3 barevných variantách - bílé, černé a v barvě broušené oceli. S nastavitelným sklonem světla a v úsporném LED provedení. Světlo je stmívatelné pomocí externího nástěnného vypínače.

Montážní rozměry: výška min. 6,8 cm.

Záruka na LED žárovku 5 let.

Sada 3 vestavných svítidel Fremont od Nordluxu. Nastavitelný sklon světla, úsporné LED provedení, možnost stmívání a bodovka dostupná ve 3 barevných provedeních, (černá)
Rozměry
⌀8,5cm × 5,4cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 345lm Energetická třída F
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.