Nordlux Link Clyde

Energetická třída F výrobce Nordlux #2213550103
1 349 Kč 1 079
skladem 10 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Síla minimalismu

Útlý severský design se ve světle Link Clyde snoubí s inovativní technologií a výsledkem je prostorově nenáročná bodovka, které však dokáže dodat dostatek světla do prostoru. Intenzitu světla je možné přizpůsobit díky třístupňovému "moodmakeru", kdy si počtem stisknutí vypínače navolíte, jestli bude stínítko svítit celé, nebo jen jeho části. Snadno jo připojíte k Link systému. V černém nebo matném bílém provedením.

clyde (jpg)

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku

Minimalistické bodové svítidlo Nordlux Clyde s třístupňovým moodmakerem, ve dvou barevných provedeních. (černá)
Rozměry
⌀8,5cm × 10,5cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 350lm Energetická třída F
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.