Nordlux Luxembourg

výrobce Nordlux #72805009
1 889 Kč 1 511
skladem 4 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantní skandinávský design

Elegantní lampa Luxembourg je klasickým venkovním závěsným svítidlem se skleněnou kupolí, s moderní rezavou povrchovou úpravou. Poskytuje dokonalé osvětlení na terase nebo v altánu. Lampa může být propojena paralelně s několika dalšími. 

Venkovní závěsné svítidlo s nezaměnitelným skandinávským designem v moderním rezavém provedení vhodné na terasu nebo do altánu (rezavá)
Rozměry
⌀27,5cm × 24cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.