Nordlux Notti 10

výrobce Nordlux kolekce Notti #2213073003
539
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistické a industriální

Současný design bez zbytečných příkras jsou znakem neobyčejných svítidel Nordlux Notti 10. Malé organické a harmonické stínidlo vydává měkké světlo v severském provedení. Matný povrch můžete mít ve čtyřech barevných variantách, a tak je jen na vás, jaké si vyberete do vašeho domova.

Současný design bez zbytečných příkras, oblé tvary, šedý nebo černý kov, sklo, to je znak svítidel Notti. (černá)
Rozměry
⌀10cm × 12cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E27 max 25W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.