Nordlux Oja 42 IP20 2700K 3-step Moodmaker

Energetická třída E výrobce Nordlux #47286003
2 159
skladem >10 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kruhová jednoduchost

Jednoduché kruhové stropní svítidlo Oja 42 od Nordluxu v tenkém provedení s podsvícením je univerzálním osvětlením pro váš domov. Třístupňový stmívač Moodmaker umožňuje volbu množství světla (100%, 50%, 20%) v teplém odstínu bílé jednoduše vypínačem na zdi. Bude pro vás to pravé černé, bílé nebo dřevěné provedení svítidla?

Záruka na LED žárovku 5 let.

oja (png)

Jednoduché kruhové svítidlo Oja 42 v tenkém provedení s třístupňovým stmívačem Moodmaker ve 3 barevných provedeních.  (černá)
Rozměry
⌀42,4cm × 2,3cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 2100lm Energetická třída E
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.