Nordlux Sabonis

výrobce Nordlux #2410220101
404
skladem 5 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nastavitelná bodovka

Svítidlo Sabonis je jednoduchá bodovka, kterou oceníte na mnoha místech - v chodbě, obývací pokoji, osvítí i kuchyňskou pracovní plochu. Natočte si paprsek světla, kam zrovna potřebujete, díky naklápěcímu zdroji. Vyberte si z bílé nebo černé varianty.

Bodovku Sabonis oceníte v kuchyni i obývacím pokoji, má možnost nasměrování paprsku světla. Vybrat si můžete z bílé a černé varianty.  (bílá)
Rozměry
⌀8cm × 8,5cm
Materiál
hliník
Doporučená žárovka
GU10 max 40W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.