Nordlux Sóller

Energetická třída F výrobce Nordlux #2110736101
728
skladem >10 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vestavné nebo na povrchu?

Svítidla řady Sóller od Nordluxu v kulatém minimalistickém designu budou šikovným pomocníkem do Vašeho domu. Třístupňový stmívač umožňuje nastavení barevné teploty na 4000K, 3000K nebo noční svícení. Světlo je dále vybaveno funkcí paměť a reset* , díky vysokému krytí bude ideální do vlhkých prostor, jak je koupelna. Stačí si už jen vybrat velikost, a zda světlo namontujete jako stropní nebo vestavné, je to na Vás.

*Světlo Sóller si pamatuje poslední nastavený mód. Pokud světlo vypnete a zapnete do 5s, mód se změní, pokud po více než 5s, mód zůstává stejný.

Záruka na LED žárovku 5 let.

soller (png)

Vestavné nebo stropní svítidlo Sóller od Nordluxu s třístupňovým stmívačem a funkcí paměť a reset. Vyberte si jednu ze tří velikostí. (Průměr: 17cm)
Rozměry
2,5cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED3000/4000K, 600/1000 Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.