-20% NA VŠE do 23.6.

Nepřehlédnutelné

Svítidlo UMAGE Hazel z dílny Jacoba Rudbecka bude skvělým doplňkem Vašeho interiéru. Oblé křivky inspirované lískovým oříškem, kombinace černé nebo bílé barvy a mosazi, to vše dodává světlu minimalistický, zato hřejivý výraz. Vestavěný LED panel je krytý bílým difuzorem, díky němuž bude do místnosti proudit jemné světlo. Při pořízení externího stmívače je Hazel navíc stmívatelný.Využijete ho jak nad jídelním stolem, tak v tmavším koutě. 

UMAGE Hazel je světlo s oblým designovým tvarem, v černé barvě, dostupný ve dvou barevných provedeních. S externím stmívačem je stmívatelný.  (černá)
Rozměry
⌀40cm × 16cm
Materiál
ocel, hliník
Vestavěná žárovka
LED3000K, 1100lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.