UMAGE Santé wall

výrobce Umage #4252
2 696 Kč 2 157
dostupnost: 15 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzální stojan

S jednoduchým a přesto elegantním nástěnným stojanem Santé bude téměř kterékoliv stínidlo UMAGE ozdobou Vašeho interiéru. Dopřejte svému domovu dotek luxusu. Variabilní a flexibilní stojan umožňuje nasměrování stínítka dolů nebo nahoru - přesně podle vašich požadavků a možností prostoru.Stojan je dostupný ve čtyřech barevných variantách. Jedná se pouze o stojan, žárovky a stínítka je potřeba dokoupit samostatně (viz související zboží).

Jednoduchý a elegantní nástěnný stojan Santé. Vhodný pro většinu menších stínidel UMAGE  (černá)
Hloubka
29,5cm
Materiál
hliník, kov
Průměr základny
10cm
Šířka
10cm

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.