Představivost a multifunkčnost

Stínítko z opálového skla inspirováno příběhem Malého Prince, to je Butler od Umage. Tvarem připomíná klobouk, pokud ale zapojíte fantazii, jistě najdete vlastní formu interpretace. Bílé stínítko je flexibilní také v použití - můžete ho využít jako závěsné světlo, stojací nebo stolní lampu. Jemný tvar doplní každý interiér a díky bílému zabarvení zaplní prostor příjemným svitem.

Upozorňujeme, že u všech ručně vyráběných výrobků se mohou objevit drobné nedokonalosti. Tyto nepravidelnosti dělají každý kus jedinečným a jsou přirozeným důsledkem ruční výroby.

Jedná se jen o stínítko, zavěšení není součástí balení. Možnost dokoupení – viz související produkty.

Jemné skleněné stínítko Butler od Umage v bílém provedení, které je možné zavěsit nebo z něj vytvořit stolní či stojací lampu. (bílá)
Rozměry
⌀30cm × 12,9cm
Materiál
sklo, kov
Doporučená žárovka
Provedení
bílá
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.