Nordlux Aeron 60

výrobce Nordlux #2312173001
2 564
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vzdušné stínítko

Vzdušné svítidlo Aeron 60 od Nordluxu je ideálním doplňkem pro vytvoření útulné a klidné atmosféry. Díky jemné látce, natažené přes kovovou konstrukci, do místnosti vysílá tlumené světlo. Ideálně tak osvětlí vaši ložnici nebo čtecí koutek u vás doma. Svítidlo si navíc velmi jednoduše sami sestavíte pomocí drátů a vestavěné stahovací šňůrky.

Vzdušné závěsné svítidlo Aeron 60 z jemné látky a kovové konstrukce vydává do místnosti útulné tlumené světlo, je tak vhodné do ložnice nebo čtecího koutku. (bílá)
Rozměry
⌀60cm × 43cm
Materiál
textil, kov
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.