-20% NA VŠE do 23.6.

V pohybu

Série moderních stolních světel dánské designérky Marie Berntsen, to je Align od Nordluxu. Závěsné svítidlo podporuje zvědavost a interakci, pohltí vás jeho měkký matný sametový povrch, který je jemně podtržen detaily z broušené mosazi. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak stínítko lampy. To sestává ze statického vnitřního stínítka a vnějšího, které je pohyblivé, tudíž si ho můžete nastavit a uzpůsobit přesně podle vašich potřeb. Závěsné svítidlo můžete mít v bílém nebo černém provedení.

Originální závěsné svítidlo Align od Nordluxu v matném sametovém provedení s detaily z broušené mosazi. Stínítko je složeno z vnitřního statického a vnějšího pohyblivého, které si můžete uzpůsobit podle vašich potřeb. Vyberte si z černé nebo bílé varianty. (bílá)
Rozměry
⌀33,4cm × 27,2cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 15W
Designer
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Poznejte návrháře světla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.