Černá, mosaz, sklo

Arild je řada svítidel od Nordluxu v moderním designu s industriálním nádechem. Stojací svítidlo je elegantní kombinací opálového skla, mosazi a matné černí základny. Lampa má nastavitelnou hlavu, a tak je ideálním pomocníkem na čtení nebo dodá večeru tu správnou atmosféru.

Skleněné stínítko je vyráběno ručně a individuálně, to mu dodává živý vzhled. Díky tomuto procesu mohou vznikat vzduchové bubliny a tloušťka skla se může lišit. 

Stojací svítidlo Arild od Nordluxu kombinuje mosaz, opálové sklo a matnou černou základnu. Díky nastavitelné hlavě je skvělým pomocníkem na čtení nebo dodá správnou večerní atmosféru. (černá)
Rozměry
31cm × 140cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E14 max 40W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.