Všestranný pomocník

Multifunkční novinka z dílny dánského výrobce Nordlux Bend zaujme nejen svými tvary. Lampička se může pochlubit nastavitelným ramenem i hlavou, takže ji využijete jak na pracovním stole, tak ve čtecím koutku, či v klidové zóně. Další užitečnou funkcí je dotykové stmívání, díky němuž si přizpůsobíte intenzitu světla podle toho, kolik jej zrovna potřebujete. Zároveň disponuje paměťovou funkcí, díky níž si zapamatuje poslední nastavenou intenzitu světla. V neposlední řadě je to USB vstup, díky němuž si snadno dobijete mobilní telefon nebo některé z vašich elektronických zařízení.

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

 

Stolní lampa Bend od Norluxu s nastavitelnou hlavou i ramenem, plynule stmívatelná dotykem, s USB vstupem pro dobíjení jiných zařízení, v černém provedení (černá)
Rozměry
27,3cm × 45,5cm
Materiál
kov, hliník
Vestavěná žárovka
LED2700K, 480lm Energetická třída F
Stmívač
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.