Nordlux Chisell

výrobce Nordlux #2312111035
1 484
skladem 2 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Okouzlující Art Deco

Nástěnné svítidlo Chisell nabízí moderní kombinaci mosazi a vířeného skla. Díky nevšední skleněné kupoli vytváří na přilehlé zdi nevšední světelný efekt. Svítidlo perfektně vynikne v interiéru jako solitér, hodí se obývacího pokoje nebo chodby.

Skleněné stínítko je vyráběno ručně a individuálně, to mu dodává živý vzhled. Díky tomuto procesu mohou vznikat vzduchové bubliny a tloušťka skla se může lišit. 

Nástěnné svítidlo Chisell 25 kombinuje vířené sklo a mosaz, sluší mu to samostatně i ve skupině. Je vyráběno ručně a jednotlivě, což mu dodává živý vzhled. (mosaz)
Rozměry
18cm × 15cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E14 max 25W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.