Luxus a elegance

Série Franca ztvárňuje elegantní přístup k propojení klasických lustrů s moderním nádechem závěsných svítidel. Bílá skleněná kopule vydává měkké rozptýlené světlo, nástěnné svítidlo tak příjemně zapadne do obytné zóny nebo do čtecího koutku. 

Skleněná stínítka jsou vyráběna ručně a individuálně, to jim dodává živý vzhled. Díky tomuto procesu mohou vznikat vzduchové bubliny a tloušťka skla se může lišit. 

Nástěnné svítidlo Franca propojuje klasický lustr s moderním přístupem. Vintage detaily v kombinaci s moderním nádechem, skleněné kopule vydávají příjemné rozptýlené světlo. (opálové sklo, mosaz)
Rozměry
22cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E14 max 40W
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.