Luxus a elegance

Série Franca ztvárňuje elegantní přístup k propojení klasických lustrů s moderním nádechem závěsných svítidel. Bílá skleněná kopule vydává měkké rozptýlené světlo, nástěnné svítidlo tak příjemně zapadne do obytné zóny nebo do čtecího koutku. 

Skleněná stínítka jsou vyráběna ručně a individuálně, to jim dodává živý vzhled. Díky tomuto procesu mohou vznikat vzduchové bubliny a tloušťka skla se může lišit. 

Nástěnné svítidlo Franca propojuje klasický lustr s moderním přístupem. Vintage detaily v kombinaci s moderním nádechem, skleněné kopule vydávají příjemné rozptýlené světlo. (opálové sklo, mosaz)
Rozměry
22cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E14 max 40W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.