Nordlux Dovina Square

Energetická třída výrobce Nordlux #2310271000
5 129
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zrcadlo s podsvícením

Nástěnné zrcadlo Dovina Square od Nordluxu, vytváří krásný efekt na stěně a poskytuje příjemné světlo pro nanášení make-upu nebo večerní čistění zubů. Světlo jednoduše zapnete a vypnete pouhým dotykem přímo na zrcadle. Díky tomu bude skvělým  pomocníkem ve vaší koupelně.

Záruka na LED žárovku 5 let.

Nástěnné svítidlo Nordlux Dovina Square je díky vysokému krytí ideální do koupelny. Toto koupelnové zrcadlo tvoří podsvícení na stěně. Dostupné v průhledné variantě. (průhledná)
Rozměry
2,5cm × 60cm
Materiál
sklo, hliník
Vestavěná žárovka
ano4000K, 800lm
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.