-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Lišta Link černá

výrobce Nordlux #79079903
809 Kč 647
skladem >10 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzální lišta

Link System je důmyslně propracovaný systém, na který můžete libovolně zavěšovat svítidla. Černou jednofázovou Lištu Link vám nabízíme ve dvou délkách – 100 cm a 180 cm. Poskládejte si osvětlení sami, jak potřebujete.

Lišta se dodává s připojovacím komponentem, který slouží k zapojení napájení z kraje lišty. V případě, že potřebujete lištu napájet uprostřed lišty, tak je nutné lištu v místě vývodu seříznout (např. pilka na kov) a vložit komponent Propojení/Připojení, který Vám lištu znovu spojí a právě přes něj můžete lištu napájet. Lišta se také dodává s jednou malou koncovkou. (koncovku není možné dokupovat zvlášť a vždy je pouze součástí jednotlivé lišty)

K  liště můžete dokoupit propojení, úhlové propojení (90°), adaptér pro zavěšení svítidla.

Lišta je jednofázová.

Lišta k systému Link v černé barvě ve třech délkách. (Délka: 107cm)
Rozměry
3,5cm × 1,8cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
Krytí
IP20

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.