Nordlux Piso

Energetická třída E výrobce Nordlux #2010763001
3 509
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasové minimum

Světla Piso symbolizují severský minimalismus. Stylový design a nadčasový moderní výraz kombinovaný s funkčností, to je Nordlux Piso. Světlo je vybaveno stmívatelným LED zdrojem, u něhož se při snižování intenzity mění i barevná teplota (čím slaběji světlo svítí, tím je barva světla teplejší - vhodně na atmosféru při večerním osvětlení). Hodí se nad kuchyňský ostrůvek nebo jídelní stůl.


Info o krytce

 

Záruka na LED zdroj 5 let.

Snímek obrazovky 2020-10-07 v 10.33.59 (png)

 

Stylový design a nadčasový moderní výraz kombinovaný s funkčností vybavený ovladačem pro navolení teploty světla, to je Nordlux Piso (bílá)
Rozměry
⌀36cm × 16,5cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2200-2700K, 1600lm Energetická třída E
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.