-20% NA VŠE do 23.6.

Nordlux Pontio 15

výrobce Nordlux #2218171031
1 619 Kč 1 295
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V geometrii je síla

Série Pontio od Norluxu přichází s architektonickým řešením světel. Elegantní venkovní nástěnné svítidlo Pontio 15 se definuje geometrickým tvarem, který dodává vašemu domovu moderní výraz. Zkosené stínítko dodává světlu na zajímavosti a stále je plně funkční. Matný lehce strukturovaný povrch z lakovaného hliníku můžete mít ve 3 barevných variantách. Čtvrté provedení z galvanizované oceli je velmi odolné a zvládne i drsné přímořské klima. Jistě využijete i možnosti paralelního zapojení.

Záruka 15 let proti korozi na variantu z galvanizované oceli.

Venkovní nástěnné světlo Pontio 15 od Nordluxu v geometrickém provedení ve třech barevných variantách s možností paralelního zapojení. (galvanizovaná ocel)
Rozměry
9cm × 19cm
Materiál
hliník
Doporučená žárovka
GU10 max 25W
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.