Geometrická lampička

Stolní lampička Taido od Anker Studia je složena ze dvou geometrických tvarů, které dohromady tvoří rafinovanou siluetu. Trojúhelníkové stínítko je elegantně posazené na kónické základně a je možné jím otáčet. Tím vytvoříte příjemné neoslňující osvětlení. Lampičku si můžete pořídit v chromové nebo hnědé variantě.

Stolní lampička Taido od Anker Studia se skládá ze dvou geometrických částí, které dohromady tvoří rafinovanou siluetu svítidla. Je možné otáčet stínítkem pro příjemné osvětlení a svítidlo je možné pořídit v chromové nebo hnědé barvě. (hnědá)
Rozměry
32cm × 38cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 25W
Designer
Anker Studio
Anker Studio
Anker Studio
Poznejte návrháře světla

Anker Studio

Studio tvoří Jonas Poulsen a Christian Troels Hansen, kteří se od dětství zajímali o navrhování a estetiku. „Oceňujeme jasné stručné a do určité míry pevné hranice. Obecná mylná představa je, že návrháři chtějí co nejvíce svobody, aby byli co nejkreativnější. U nás je to naopak. Čím konkrétnější a užší úkol, tím větší kreativita. Design je v podstatě o tom být kreativní v rámci úkolu a navrhnout nejlepší řešení pro určitý problém.“ Při práci s osvětlením je pro Jonase a Christiana fascinující rovnováha mezi funkčností a estetikou.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.