🎄 Při objednání neskladového zboží značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodání do Vánoc.

Geometrická lampička

Stolní lampička Taido od Anker Studia je složena ze dvou geometrických tvarů, které dohromady tvoří rafinovanou siluetu. Trojúhelníkové stínítko je elegantně posazené na kónické základně a je možné jím otáčet. Tím vytvoříte příjemné neoslňující osvětlení. Lampičku si můžete pořídit v chromové nebo hnědé variantě.

Stolní lampička Taido od Anker Studia se skládá ze dvou geometrických částí, které dohromady tvoří rafinovanou siluetu svítidla. Je možné otáčet stínítkem pro příjemné osvětlení a svítidlo je možné pořídit v chromové nebo hnědé barvě. (hnědá)
Rozměry
32cm × 38cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
E27 max 25W
Designer
Anker Studio
Anker Studio
Anker Studio
Poznejte návrháře světla

Anker Studio

Studio tvoří Jonas Poulsen a Christian Troels Hansen, kteří se od dětství zajímali o navrhování a estetiku. „Oceňujeme jasné stručné a do určité míry pevné hranice. Obecná mylná představa je, že návrháři chtějí co nejvíce svobody, aby byli co nejkreativnější. U nás je to naopak. Čím konkrétnější a užší úkol, tím větší kreativita. Design je v podstatě o tom být kreativní v rámci úkolu a navrhnout nejlepší řešení pro určitý problém.“ Při práci s osvětlením je pro Jonase a Christiana fascinující rovnováha mezi funkčností a estetikou.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.