Nordlux Tin Maxi

výrobce Nordlux #21509901
1 214 Kč 971
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický funkční design

Venkovní nástěnné svítidlo Tin Maxi od Nordluxu s minimalistickým funkčním designem, vhodné k osvětlení domu a jeho okolí. Jednosměrné osvětlení směrem dolů, žárovka je krytá sklem. Dostupné ve 3 barevných provedeních a lze kombinovat s dalšími svítidly z široké nabídky serie Tin.

Jednoduché venkovní nástěnné svítidlo válcovitého tvaru ve stylovém a moderním designu ve čtyřech barevných variantách (bílá)
Rozměry
⌀7,6cm × 12,5cm × 10,5cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
GU10 max 35W
Stmívatelné
ano

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.