Nordlux Tin Maxi Sensor

výrobce Nordlux #21509103
1 889 Kč 1 511
skladem 6 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický funkční design

Venkovní nástěnné svítidlo Tin Maxi ve velmi stylovém a moderním designu s pohybovým a soumrakovým senzorem. Je vhodné k osvětlení domu a jeho okolí.

Přednastavitelný pohybový senzor: 110°, svítí 10 sec. - 5 min.

Jednoduché venkovní nástěnné svítidlo válcovitého tvaru ve stylovém a moderním designu ve dvou barevných variantách s pohybovým senzorem (černá)
Rozměry
⌀7,6cm × 12,5cm × 16cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
GU10 max 35W
Kabel součástí balení
není

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.