Nordlux Umberto

výrobce Nordlux #2210100001
539 Kč 431
skladem 3 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bodovka do vašeho domova

Elegantní stropní bodovka Umberto bude miláčkem vaší domácnosti. Stačí ji doplnit o běžnou žárovku a snadno nainstalovat. Díky vysokému krytí je vhodná i do koupelny, namířit ji můžete požadovaným směrem. Dostupná je ve 4 barevných provedeních. 

Může být namontováno přímo do izolace.

Jednoduchá elegantní bodovka Umberto je vhodná do koupelny díky vysokému krytí, její montáž je velmi jednoduchá. Dostupná je ve 4 barevných provedeních. (bílá)
Rozměry
⌀9,6cm × 8cm
Materiál
kov, plast
Doporučená žárovka
GU10 max 7,5W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.