Original BTC Walter size 2

výrobce Original BTC #FP586BR/AN
23 516
již není k dispozici

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Unikátní šedesátá léta

Závěsné světlo Walter od Original BTC je unikátem inspirovaným šedesátými léty. Na výběr máte mezi mosazným nebo měděným základem se stínítkem z opálového nebo antracitového skla. Celek skvěle doplní kabel s černým textilním opletením. Všechny varianty pro vás máme ve dvou velikostech.

Závěsné světlo Walter od Original BTC, mosazný nebo měděný základ, stínítko z opálového nebo antracitového skla, kabel s černým textilním opletením. (mosaz, antracitové sklo)
Rozměry
⌀20cm × 36cm
Materiál
kov, sklo
Doporučená žárovka
E27 max 60W
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Original BTC

Original BTC je britská rodinná firma, kterou v roce 1990 založil Peter Bowles. Hlavní klady této firmy jsou jedinečný design a tradiční ruční výroba dávající zákazníkům jistotu, že dostanou svítidlo dotažené do posledního detailu. Original BTC se pyšní vlastní sklárnou, hutní a keramickou výrobou a dvěmi továrnami na osvětlení. Jde o nejúspěšnější britskou firmu s osvětlením, jejich světla najdete ve více jak 85 zemích.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.