UMAGE Aluvia mosaz

výrobce Umage #2121
8 707
dostupnost: 14 pracovních dní

Kousek lesa u Vás doma

Éterická a nepřehlédnutelná. Nová verze lampy UMAGE Aluvia v provedení leštěná mosaz bude ozdobou každého koutu Vašeho domova. Hodí se ale i od kavárny nebo firemní relax zóny. Výběr ze dvou velikostí. Závěsná nebo stojací lampa - záleží na Vás. 

Varianta mini: Ø40cm, výška 30cm

Varianta medium: Ø59cm, výška 48cm

Jedná se jen o stínítko. Závěs nebo stojan si můžete dokoupit z nabídky v souvisejících produktech.

Stínidlo je možné otočit o 180° - tím pádem se hodí jako závěsná i stojací lampa.

Šetříme životní prostředí, takže zbytečně nepřevážíme "vzduch". Lampu Vám dodáme v praktickém plochém balení. Na její složení z jednotlivých "listů" Vám ale bude stačit přibližně 15 minut. Díky tomu, že je možné stínidlo opakovaně rozebrat, zjednoduší se i údržba. Žádný prach ve spárách - listy prostě sundáte a osprchujete.

UMAGE Aluvia mosaz 2121
Rozměry
30/48cm
Materiál
hliník
Provedení
leštěná mosaz
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní svítidla
Venkovni svítidla
Příslušenství
Slevy %

Naposledy hledané

Nebylo nic nalezeno