Levitující disk

Minimalistický disk levitující nad jídelním stolem nebo čtenářským koutkem – to je UMAGE Asteria Plus Mini. Vždy znovu potěší Vaše oči jednoduchým, neotřelým řešením a geniálně pojatými detaily. Příjemně rozptýlené světlo u Asterie obstará zabudovaná LED žárovka. Pro podtržení atmosféry můžete nastavit barevnou teplotu světla díky skrytému tlačítko na  na horní straně stínidla. Svítidlo je kompatibilní s kolejnicemi, a tak je skvělým řešením například pro kancelářské prostory. Vybrat si můžete z černého nebo perleťově bílého provedení. Možnost stmívání je podmíněna zakoupením externího stmívače.

Možnost přikoupení alternatnivího vršku stínítka v broušené oceli či černé barvě.

Záruka 10 let na výrobní vady.

Jednoduché závěsné svítidlo UMAGE Asteria Plus Mini ve tvaru disku. Kovové stínidlo, LED zdroj s možností nastavené barevné teploty, ve 2 barevných provedeních. Kompatibilní s kolejnicemi. (perleťově bílá)
Rozměry
⌀31cm × 3,3cm
Materiál
kov, hliník
Vestavěná žárovka
LED2400/2700/3000K, 1200lm
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Umage

UMAGE je dánská firma, od níž můžete čekat vše, jen ne obyčejné produkty. Už z jejího názvu je to zřejmé - UMAGE znamená “udělat něco navíc”. Tato dánská firma se snaží skandinávský design posouvat vždy o něco dál. Spojuje estetiku, jednoduchost, funkčnost a také klade důraz na ekologii (jejich „placatá“ balení opravdu „snižují" spotřebu paliva při přepravě). Produkty od UMAGE najdete ve více než 2000 obchodech a 40 zemích po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.