Lucide Manuela

výrobce Lucide #1785742533
2 186
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zelený minimalismus

Moderní stolní svítidlo Manuela skvěle vypadá i funguje. Kovové dráty chrání žárovku a zároveň tvoří unikátní světlo, které skrz ně prostupuje. Lampička v zeleném provedení se skvěle hodí do moderního interiéru, ale slušet jí to bude i v domě ve venkovnském stylu. Zkombinujte ji s dekorativní žárovkou pro dosažení výraznějšího vzhledu.

Záruka na svítidlo 2 roky.

Moderní stolní lampička Manuela tvořená dráty v zeleném provedení se hodí do moderního interiéru i domu ve venkovském stylu. (zelená)
Rozměry
⌀25,5cm × 21cm
Materiál
kov
Doporučená žárovka
E27 max 40W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjející dekorativní a funkční osvětlení, která vznikla v roce 1992 v Antverpách. Vizí rodinné firmy je dodávat kvalitní světla za přijatelnou cenu tak, aby byl spokojený každý zákazník. Každý rok Lucide přichází s novými designy a snaží se na trendy nejen reagovat, ale také je určovat. Svými svítidly září v Evropě i mimo ni, a tak své motto "Rozsvítí váš svět" mění v realitu.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.