🎄 Při objednání neskladového zboží značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodání do Vánoc.

Světlo plné hudby

S kulatým stropním svítidlem Djay Smart od Nordluxu v klasickém designu si můžete dopřát příjemnou sprchu s vaší oblíbenou hudbou. Svítidlo kombinuje elegantní design s funkčním Bluetooth reproduktorem, který snadno můžete ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Aplikace Nordlux Smart Light umožňuje také nastavení barvy záření, barevné teploty od studené po teplou bílou a světelného toku. Díky vysokému krytí je světlo vhodné do koupelny, ale díky minimalistickému bílému provedení mu to bude slušet i v kuchyni nebo dětském pokoji. 

Kulaté stropní svítidlo Djay Smart s možností nastavení barevné teploty, barvy, světelného toku a zapnutí vaší oblíbené hudby díky aplikaci Nordlux Smart Light, v bílém provedení.  (bílá)
Rozměry
⌀40cm × 9cm
Materiál
plast, kov
Vestavěná žárovka
LED2200-6500K, 2200lm Energetická třída E
Stmívatelné
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.