Nordlux Hester

Energetická třída F výrobce Nordlux #2015391014
1 349 Kč 1 079
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zářicí disk

Neotřelé koupelnové světlo Hester z tvrzeného broušeného skla rozzáří prostor přirozeným světlem a k tomu ho ještě bude zdobit! Světlo je vybaveno třístupňovým stmívačem, díky němuž je ideálním osvětlením do vaší koupelny. Dostupné je v bílé, černé nebo dřevěné barvě.

Záruka 5 let na LED žárovku.

Neotřelé koupelnové světlo z tvrzeného broušeného skla s třístupňovým stmívačem dostupné v bílé, černé nebo dřevěné barvě. (dřevo)
Rozměry
9cm × 25,5cm
Materiál
sklo, plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 900lm Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.