Nordlux Noxy

Energetická třída F výrobce Nordlux #2015356103
2 699
skladem 6 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Severské slunce

Stejně jako sluneční svit se v průběhu dne mění od jasného, přes teplý až po velmi slabý svit slunce půlnočního, můžete měnit svit stropního svítidla Noxy. Ve dvou krocích měníte teplotu světla ze 4000K na 3000K, třetím krokem je noční světlo, kdy svítí jen vrchní část lampy směrem ke stropu. Světlo je vybaveno funkcí paměť a reset*.

Balení obsahuje dva odnímatelné kroužky. K černému provedení jsou kroužky v hliníku a mosazi, k bílému v černé a chromu.

*Světlo Noxy si pamatuje poslední nastavený mód. Pokud světlo vypnete a zapnete do 5s, mód se změní, pokud po více než 5s, mód zůstává stejný.

Záruka 5 let na LED žárovku.

Stropní světlo do koupelny s možností měnit teplotu světla a nočním svícením. Nordlux Noxy. (černá)
Rozměry
⌀35cm × 5,1cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED3000/4000K, 1650lm Energetická třída F
Stmívač
ano
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.