Nordlux Skyku Cloud

výrobce Nordlux #2312971001
1 754 Kč 1 403
skladem 1 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Měkký obláček

Tvar obláčku nástěnného svítidla Skyku Cloud od Nordluxu se perfektně hodí do dětského pokoje nebo školky. Skleněná kupole vyzařuje příjemné rozptýlené světlo, které je ideální pro čtení před spaním a také pro pocit bezpečí dětí v noci. Roztomilé svítidlo můžete mít v jemném bílém provedení.

Skleněné stínítko je vyráběno ručně a individuálně, to mu dodává živý vzhled. Díky tomuto procesu mohou vznikat vzduchové bubliny a tloušťka skla se může lišit. 

Nástěnné svítidlo ve tvaru obláčku Skyku Cloud od Nordluxu v bílé barvě poskytne příjemné rozptýlené světlo v dětském pokoji nebo ve školce. (bílá)
Rozměry
23,8cm
Materiál
sklo, plast
Doporučená žárovka
E14 max 25W
Stmívatelné
pouze s chytrou žárovkou
Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.