Nordlux Helva Double Basic

Energetická třída F výrobce Nordlux #2015311004
1 754 Kč 1 403
dostupnost: 7-10 pracovních dní

Platí po celé ČR

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Severská louč

Prostě jednoduché a stylové koupelnové světlo připomínající louč. Světlo Helva je možné připevnit horizontálně i vertikálně, součástí balení je i držák pro připevnění na skříňku. Zapínání a vypínání světla je nutné ovládat pomocí vypínače na zdi. Svítidlo je dostupné v bílém, černém provedení a v dřevěném dekoru.

Záruka 5 let na LED žárovku.

Koupelnové světlo připomínající moderní severskou louč, to je koupelnové svítidlo Helva. Můžete ho použít horizontálně i vertikálně, dostupné je ve 3 barevných provedeních. (dřevo)
Rozměry
42,5cm × 10,5cm × 10,5cm
Materiál
plast
Vestavěná žárovka
LED3000K, 900lm Energetická třída F
Stmívatelné
ne

Související zboží

Poznejte výrobce světla

Nordlux

Nordlux je dánská firma založena roku 1977. Její předností je promyšlený, jemný, ale zároveň velmi nápaditý severský design, na kterém spolupracuje s mnoha známými designéry. Právě díky prvotřídnímu designu svítidel v kombinaci s důrazem na potřeby zákazníků se stal Nordlux tak populárním. Firma vyváží svá svítidla do více než 50 zemí a těší se oblibě u čím dál většího počtu spokojených zákazníků po celém světě.

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.