Nordlux Jim To Go

výrobce Nordlux #2218105006
2 159
skladem 4 ks

Při objednání do 10:30 (přes Zásilkovnu), nebo do 12:00 (přes GLS) dodáme zboží následující pracovní den. Při pozdějším objednání dodáme do 2 pracovních dnů.

Všechna světla jsou pečlivě zabalena a označena nálepkou "Pozor, světlo", aby jejich cesta k vám domů byla co nejbezpečnější. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Oblé a roztomilé

Dánské designerské duo Say Who navrhlo přenosné světlo Jim To Go. Svítidlo má zaoblenou vzdušnou siluetu a praktickou rukojeť, která umožňuje snadno světlo přemisťovat. Je vybaveno funkcí moodmaker, díky níž můžete světlo stmívat ve třech krocích na 100%, 50%, nebo 20%. Je tak perfektní pro vytvoření správné atmosféry na terase, balkonu nebo v zahradě. Svítidlo je dostupné v šesti barevných provedeních.

Barva pro červenou variantu - Earth red (PANTONE 1685C)

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Výdrž baterie při 100 % svícení je 5 hodin, při svícení na 50 % je 10 hodin, při svícení na 20 % je 18 hodin.

jim to go (png)

Zaoblené přenosné venkovní světlo Jim To Go od Nordluxu s třístupňovým stmíváním. (modrá)
Rozměry
⌀16cm × 30,3cm
Materiál
kov, plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 300lm
Designer
Says Who
Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.