Solární lucerna

Přenosné designové světlo Bob To Go od Nordluxu navržené dánskými designéry Says Who je ideálním řešením pro Vaši zahradu. Snoubí se zde funkčnost a design, vše spolu dokonale ladí –⁠ stačí uchopit lampu za rukojeť a odnést ho kamkoliv potřebujete. Světlo vytvoří útulné prostředí na Vaší zahradě díky automatickému zapnutí při setmění, solární nabíjení zase umožňuje světlo odnést kam zrovna potřebujete. Bambus schválený FSC dodává jemný a přirozený vzhled.

Záruka na LED zdroj 5 let.

FSC certifikace dává zákazníkovi jistotu, že kupuje dřevěný výrobek ze šetrně obhospodařovaných lesů.

Přenosné světlo Bob To Go od Nordluxu snoubí funkčnost a design, lampu díky rukojeti můžete přenášet, automaticky se při setmění rozsvítí, nabíjí se solární energií.  (bambus)
Rozměry
⌀32cm × 30cm
Materiál
dřevo, plast
Vestavěná žárovka
LED2700K, 300lm
Designer
Says Who

Související zboží

Says Who
Says Who
Poznejte návrháře světla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Další
produkty

Kategorie
Vnitřní
Venkovní
Příslušenství
Slevy %

Nic nebylo nalezeno.